Вівторок, 19.03.2024, 05:58
Вітаю Вас Гость

Клеванська ЗОШ №1

Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Діяльність Клеванської ЗОШ № 1 в 2000-2008рр.

Педагогічний колектив працює над такою проблемою: "Організація самостійної пізнавальної роботи учнів, як основного виду діяльності. Виховання особистості учня як громадянина України."

В школі навчається 494 учні, працює 41 вчитель.

Серед них вчителі-методисти: Демчук Л.А., Коломиє В.М., Шмалюх В.І. Старші вчителі: Середа Н.М., Марцинковська Г.С., Ящук І.В., Ящук Л.К., Крижовець С.Ф., Фінчук С.М., Осіяненко М.А.

Вищу категорію мають: Слива О.В., Наумець Л.В., Робітницька Л.І., Рябченюк В.М., Фінчук Г.П., Мелянчук М.С., Алєксєєнко Н.А., Гринчук Л.П., Ківінська В.В.

Колектив поповнився молодими вчителями: Бойко С.В., Глінчук Ю.О., Лобащук О.В., Крук Н.Р., Корсюк І.А., Шило О.П.

Значна частина учнів має високий та достатній рівень знань. Учні школи приймають участь у районних олімпіадах.

Є призери: Рачкелюк М. 10-А кл. біологія III м., Середа А. 10-А кл. фізика, англійська мова III м.,

Середа І. 7-А кл. фізика III м., Білик О. англійська мова II м.

Учні 4-Б кл. перемогли в номінації "Юне обдарування":

Ярмак О. укр. мова III., Дубровик О. математика. II м.

Школярі є активними учасниками районної спартакіади.

Призові місця є з шашок, шахмат, баскетболу (дівчата), волейболу, легкоатлетичного кросу.

За цей період школа випустила 158 випускників.

З них золоту медаль отримали 13 учнів, срібну - 7.

Нагороджені грамотами за особливі успіхи - 23. (2001)

Більшість з них навчається в вищих навчальних закладах.

У 2001 р. в школі відкрито шкільне лісівництво.

Директором школи з 2001 по 2008р. працював Середа Юрій Гаврилович.

В 2007-2008 н.р. за сприяння райдержадміністрації та Корпусу Миру США в Україні в школі створено МЕДІА-ЦЕНТР для вивчення іноземних мов та інших шкільних предметів.

В 2008 р. директором школи призначено Конончук Оксану Василівну.

Добрими словами згадують школу випускники.

Мороз Тетяна: " Школо моя! Радість моя! Невпізнаною зробили тебе роки, а ти в моїй пам'яті живеш такою, якою побачила тебе вперше, коли ступила на твоє подвір'я... В школі нас ведуть до пуття хороші і привітні вчителі. З впевненістю можу сказати, що вчителів не забувають. Усі вони - моя вдячна учнівська пам'ять... Мені приємно, до сліз радісно заходити в ці суворо холоднуваті стіни, блукати самотньою і згадувати, згадувати..."

«  Березень 2024  »
tAG CLOUD